- פשוט מבשלת - http://mevashelet.com -

טיול משפחתי בלונדון – הקניות

בערב יום כיפור נחתנו עם שני הילדים בלונדון לטיול של 5 ימים. היה לנו ממש ממש כיף, ואני כבר מחכה בכליון עיניים לחזור לשם.

אני מתכננת להקדיש ללונדון כמה פוסטים בבלוג: על שוק האוכל בו ביקרנו, על חנות הספרים Books for Cooks ועוד, אך לפני כן, אציג את שלל רכישותיי בימים אלו.
למען האמת לא היה לי כמעט זמן להקדיש לקניות. ככה זה כשנוסעים עם שני ילדים, כנראה. רוב הקניות הוקדשו להם ונעו על הציר שבין דינוזאורים, אבירים ושאר דברים של בנים. היו המון דברים שרציתי לקנות – lemon curd, mince meat, צ'אטני, תה, ספרי בישול ועוד, אבל פשוט לא יצא. לא נורא, עוד סיבה לחזור ללונדון 😉

אלו הרכישות הספורות שבכל זאת הצלחתי לפרגן לעצמי:
למעלה, מימין לשמאל: מגזין Good Food של ה-BBC, שמוקדש לסתיו ובא גם עם מוסף שמוקדש לבישול בריטי (נקנה בסופרמרקט Tesco), כלי מחרסינה בצורת קאפקייק (נקנה בשוק בגריניץ'), מנז'טים לקאפקייקס בדוגמת וינטאג' (אני בחרתי) ובדוגמת חלליות ואסטרונאוטים (אייל בחר. נקנה בשוק בגריניץ'. היו עוד הרבה דוגמאות אך הצלחתי להתאפק שלא לקנות את כולן), קופסא מבד בצורת קאפקייק (מהחנות Sass & Belle בקובנט גרדן, שיש בה דברים מדהימים והייתי קונה את כולה אם הייתי יכולה).

למטה, מימין לשמאל: ספרי הבישול של החנות Books for Cooks (לא ידעתי באיזה מהם לבחור אז קניתי את חמישתם), שוקולדים בצורת חייל משמר המלכה ובצורת Yeoman Warder (נקנה ב-Tower of London), חותכני עוגיות בצורת דינוזאורים (נקנה ב-Natural History Museum, רכישה ששימחה מאוד את אייל), חותכן עוגיות בצורת חללית (נקנה ב-Royal Observatory בגריניץ'. עוד רכישה ששימחה מאוד את אייל).

מצאי מצומצם משהו, אך כל חפץ כאן משמח אותי.