- פשוט מבשלת - http://mevashelet.com -

יום הולדת 8 לבלוג פשוט מבשלת

ב-1.9.2011 חגג הבלוג יום הולדת שמונה. 8. שמונה שנים. זה מספר בלתי נתפס בעיניי, ולחשוב שזה לא הבלוג הראשון שלי, ושבפועל אני בלוגרית כבר 11 שנה…
אז לפני שמונה שנים, כשהייתי נשואה יחסית טרייה (כמעט שנה נשואה), החלטתי שבישול זה דווקא כיף, וכבלוגרית פעילה ו-ותיקה, החלטתי גם לפתוח בלוג ולתעד את קורותיי בנושא. מעולם לא הייתי בשלנית לפני כן.
ב-8 השנים האלו גדלתי בכל תחום אפשרי. גם משפחתית – נולדו 2 הילדים, גם אישית, גם מקצועית, גם בישולית וגם קולינרית. צברתי ידע, צברתי ביטחון, צברתי ניסיון, ואין ספק שהבישול הפך כבר לחלק ממני.
לא תראו אותי הופכת את הבישול למקצוע. אין לי רצון ללמוד קולינריה או לקחת קורסים מקצועיים בבישול וקונדיטוריה. טוב לי בעולם המחשבים ועם עבודתי הנוכחית כמנהלת מוצר בתחום האינטרנט, וזה הכיוון שלי.
הבישול, האפייה והכתיבה עליהם יישארו תחביב אהוב, ואני חושבת שאני ברת מזל שמצאתי לי תחביב שכל כך ממלא ומשמח אותי.

אני גאה ושמחה לומר שהמון אנשים מבקרים פה כל חודש,  למרות שהבלוג לא מפורסם, לא מקודם ולא מקושר. בניתי הכל ב-10 אצבעות, ואני מצליחה לשמור על רמת עדכונים גבוהה ועל רמת מתכונים גבוהה (לדעתי לפחות). אני חושבת שהייחוד בבלוג הוא שהוא ממש מלווה את חיי. לכל מתכון יש סיבה, הסבר וסיפור – בין אם זו ארוחת צהריים בשבת או יום הולדת של הילדים. הבלוג משקף את חיי וחיי קשורים בבלוג.

השנים האחרונות לא היו פשוטות עבורי, ואני מקווה שהשנה הזו תהיה טובה יותר. הבטחתי לעצמי שהשנה אקדיש יותר זמן לעצמי – אוכל נכון, אשן כמו שצריך, אשמור על בריאותי ואגביר את מרכיב האושר בחיי.  אני חושבת שמגיע לי.

תודה לכל הקוראים. תודה לכל המגיבים פה ובפייסבוק. תודה על הלייקים. כל מילה טובה גורמת לי להמון שמחה ומרימה אותי למעלה. תגיבו, תשתפו, תהיו social, זה הרי כל הקטע.

מכיוון שאין יום הולדת בלי מתנות, אז יש לי מתנה בשבילכם:

ענת טופל [1] מעניקה לקוראי הבלוג 10% הנחה לסדנה שלה לאירוח ועיצובי שולחן לכבוד חגי תשרי. הסדנא תיערך ב- 13.9.11 בשעה 20:00.  3 שעות של הנאה צרופה: טיפים ורעיונות חדשים ומקוריים לאירוח בקלות . יוקרתי הוא לא בהכרח יקר.

הייתי בסדנה של ענת [2] לאירוח עם גבינות ואני ממליצה בחום. ענת מקסימה ולמדתי ממנה המון (יש גם פוסט [3]). באתר שלה יש פרטים ליצירת קשר [4]. כדאי להירשם!

לכבוד יום ההולדת הכנתי טארט שוקולד ומרשמלו (בתמונה העליונה) וכמובן – קאפקייקס! כי אין יום הולדת בלי קאפקייקס. הכנתי קאפקייקס שוקולד ופטל עם ציפוי של קרם קצפת וניל בצבעי ורוד דגרדה (מתי עוד תהיה לי הזדמנות לקשט בצבעים ורדרדים כשיש לי 2 בנים?).
המתכונים, כמובן, יפורסמו בימים הקרובים.

אני מאחלת לעצמי עוד שנים רבות של בלוגינג, בישולים, מתכונים והרבה הנאה.
ותודה לרותם שצילמה אותי 🙂