- פשוט מבשלת - https://mevashelet.com -

סיכום שנת 2011 בבלוג פשוט מבשלת, ומבט ל-2012

הפוסט שכתבתי בספטמבר לכבוד יום הולדת 8 לבלוג [1] די סיכם את הרגשות שלי לגבי השנה האחרונה, כך שאין לי הרבה מה להוסיף עליו. בהחלט הייתי רוצה להקדיש את השנה הקרובה להתמקדות בעצמי ובמה שעושה לי טוב. אני כמובן רוצה ללמוד ולהתפתח עוד – אבל לא על חשבון השקט הנפשי שלי.
השנה פורסמו בבלוג 162 פוסטים, פחות משנת 2010 אבל יותר משנת 2009. ממוצע של 3.375 פוסטים לשבוע – שזה יפה מאוד בסך הכל. החודש עם מס' הפוסטים הרב ביותר היה ינואר 2011 [2] עם 28 פוסטים – פוסט כמעט כל יום!
ב-2011 היו בבלוג מעל 300,000 ביקורים ומעל 158,000 מבקרים. שלושת הדפים הפופולאריים ביותר, מלבד דף הבית [3], היו לקט המתכונים לראש השנה [4], קטגוריית עוגות לימי הולדת [5] והמתכון לעוגת שוקולד ללא קמח [6].

ב-2011 זכיתי בתחרות בשלני הרשת של "סוגת" [7] (הרבה בזכותכם, הקוראים, שהצבעתם לי),  נכבשתי בשגעון הקאפקייקס [8], פגשתי את השף ישראל אהרוני [9], הכנתי את ה-rainbow cake [10] המפורסמת, השתתפתי בסדנה לעיצוב עוגות עם בצק סוכר [11] (אייל עד היום זוכר את העוגה שהכנתי שם בשבילו),  התחלתי עבודה חדשה [12], והתחלתי לסקור ספרי בישול [13] בבלוג.

חגגנו לאייל מסיבת יום הולדת אבירים [14] עם שולחן כיבוד בצבעי אדום-צהוב-לבן [15]. חגגנו ליאיר מסיבת יום הולדת בריכה [16] עם שולחן כיבוד בצבעי כחול-צהבהב-בז' [17], וחגגתי לעצמי יום הולדת במסיבת rainbow בשלל צבעים [18].

ומה מתוכנן לשנת 2012?

א. להתנסות בהכנת עוגיות מקרון, עוגיות מדלן, לחמים, מאפי שמרים וכמובן עוד ועוד ועוד קאפקייקס.

ב. אוטוטו (בפברואר) נחגוג לאייל יום הולדת 6 במסיבת דינוזאורים (כמה לא מפתיע). הוא ביקש 3 עוגות יום הולדת: עוגת טריסרטופ (לגן), עוגת טי-רקס (למשפחה), ועוגת הר געש "עם ברכיוזאור, ושני ביצי דינזואור שמאחת מהן בוקע ברכיוזאור תינוק" (למסיבה).

ג. ליאיר נחגוג ביוני יום הולדת 3. חוץ מעוגה בצורת הספרה 3 שבכוונתי להכין, אזרום איתו ועם הבקשות שלו. הוא כבר ילד גדול מספיק בשביל לבחור את עוגת יום ההולדת שלו בעצמו (כל עוד זו עוגה שלא הכנתי בעבר כמובן 😉 ).

ד. אני רוצה לבשל יותר, בעיקר אוכל בריא שאוכל לקחת לעבודה לצהריים.

ה. אני מתכוונת להפחית את השתתפותי באירועי בלוגרים (למרות שב-2011 נהניתי ברבים מהם). אני מרגישה שזמני הפנוי מצומצם מאוד מאוד, ומעדיפה להקדיש אותו לעצמי ולמשפחתי.

ו. מי שירצה להשתמש בתוכן שלי, או שירצה שאכתוב בשבילו, יצטרך לשלם עבור זה. אני חושבת שעברתי כבר את שלב הכתיבה לאחרים עבור קרדיט.

ז. אנחנו מתכננים לנסוע השנה לברלין עם הילדים. אני מקווה שיצא לי לבקר שם בחנויות ובשווקים מעניינים, בין הביקור בגן החיות לביקור במוזיאון הטבע לביקור במוזיאון הטכני…

ח. השנה אני חייבת לשמור יותר על הבריאות שלי ולשפר אותה.

תודה רבה רבה רבה לכל מי שקורא אותי, מבשל בעקבות הפוסטים שלי, מגיב כאן בבלוג, לוחץ על לייק, עוקב אחריי בפייסבוק ומשתף בפייסבוק את הפוסטים שלי. אני מאחלת לכולכם שנה נהדרת, מלאה בריאות, אושר ודברים טובים, מכל הלב.