- פשוט מבשלת - https://mevashelet.com -

עוגת יום הולדת בצורת מכונית Car Birthday Cake

יאיר ביקש שאכין לו עוגה בצורת מכונית למסיבת יום ההולדת שלו בגן. כרגיל אצלו, הוא היה מאוד ספציפי: הוא רצה מכונית ירוקה, שעליה המספר חמש באדום, ולא פחות מ-3 זומבים על הגג. אחרי התמקחות קלה, סיכמנו שבמקום 3 זומבים על גג המכונית, הנהג של המכונית יהיה זומבי, וזהו.

התייעצתי בספרי עוגות יום הולדת שיש לי וגם הסתכלתי על קצת דוגמאות באינטרנט, אבל בסופו של דבר הנדסתי בעצמי את העוגה בצורה שרציתי. אני אוהבת עוגות שכל מה שצריך זו עוגה מלבנית בשביל להרכיב אותן, וכשמסיימים – התוצאה נראית הרבה יותר מורכבת. זה בדיוק המקרה של העוגה הזו – היא ממש לא מסובכת להכנה, והתוצאה מדליקה.

הוראות הכנה:

1. הכנתי עוגת שוקולד עסיסית [1] בתבנית מלבנית.

2. חתכתי את העוגה לשני מלבנים ארוכים, כאשר אחד מהם מעט רחב יותר מהשני.

3. חתכתי את המלבן הצר יותר לשניים, כאשר חלק אחד מעט ארוך יותר מהשני. נפטרים מהחלק הקצר יותר.

4. חתכתי באלכסון את הקצה השמאלי של החלק שנשאר, כך שייווצר שיפוע.

5. הכנתי קרם קצפת וניל [2] לציפוי. הדבקתי את החלק הקטן יותר למלבן הארוך באמצעות הקרם. החלק הקצר צריך להיות במרכז המלבן הארוך.

6. שמרתי חלק קטן מהקרם בצד (בשביל החלונות), וצבעתי את שאר הקרם בצבע מאכל ירוק. ציפיתי את כל העוגה בקרם הירוק.

7. חתכתי עוגיות אוראו לשניים והצמדתי לעוגה, ליצירת גלגלים. זילפתי חלונות עם הקרם הלבן ששמרתי בצד. הוספתי עדשי M&M צהובים משני הצדדים כפנסים. יצרתי את המספר חמש באדום על גג המכונית (כמו שיאיר ביקש) עם סוכריות. ציירתי פרצוף של זומבי על חתיכת מרציפן צבעוני שעיצבתי לצורת ראש והדבקתי על אחד החלונות – זה הנהג הזומבי.

הנה כמה תמונות של החמוד שלנו במסיבה שלו בגן. הוא מכסה את העיניים כדי לבקש משאלה, ואחר כך מכבה את הנרות. כששאלתי אותו מה הייתה המשאלה, הוא אמר שביקש שהוא יתחתן ושיהיו לו ילדים. מתוק כזה.

גם הילד שלכם אוהב כלי תחבורה?
עוגת יום הולדת בצורת רכבת [3]
עוגת יום הולדת בצורת אוטובוס [4]
עוגת יום הולדת בצורת טרקטור או דחפור [5]
עוגת יום הולדת בצורת מסוק (הליקופטר) [6]
עוגת יום הולדת בצורת מטוס [7]
עוגת יום הולדת בצורת חללית [8]
עוגת יום הולדת בצורת ספינת פיראטים [9]