אודותיי

שמי רחלי זוסימן (לשעבר סוקול). נולדתי ב-2.11.78. אני עובדת כפרילאנסרית בתחום האינטרנט וכתיבת תוכן, נשואה לדודי ואמא של אייל (23.2.06), יאיר (3.6.09), איתמר (25.1.15) וינאי (29.6.16). אנחנו מגדלים גם 2 חתולים בביתנו (החתולים ז'אן לוק ודקסטר נפטרו ב2016).

אני לא מהילדים האלו שאהבו לבשל או שהיו עומדים במטבח ומסתכלים על אמא שלהם או סבתא שלהן מבשלת. למעשה, עד גיל 24 בישול לא עניין אותי בכלל. ידעתי להכין כמה דברים פשוטים, כמו לזניה, פשטידת ירקות ועוגת גבינה, אבל לא מעבר זה.
בגיל 24, חצי שנה אחרי שהתחתנתי,  עברתי עם בעלי לגור בהוד השרון. לכבוד חנוכת הבית שעשינו הכנתי בעצמי עוגות, פשטידות וסלטים, וגיליתי שאני ממש נהנית לבשל. כשאני אוהבת ומתעניינת במשהו – אני משקיעה בו, וכך התחלתי להתעניין בתחום, לרכוש ספרי בישול, וללמוד מכל מקור אפשרי – ספרים, טלוויזיה, אינטרנט, סדנאות ועוד. הקמתי את הבלוג בספטמבר 2003 כדי לתעד את הניסיונות שלי ואת המאכלים שהכנתי. מאחורי כל ניסיון וכל מאכל יש סיפור קטן, וגם אותו ניסיתי לחלוק בבלוג – למה הכנתי, איך עבדתי עם המתכון, איך היו התגובות…
לאחר כמה שנים נולד אייל, ואני מצאתי את עצמי מבשלת לא רק בשביל הכיף, אלא גם כדי להאכיל תינוק, שגדל להיות פעוט ועכשיו הוא כבר ילד גדול, בואכה טינייג'ר. כך נוצרה הקטגוריה "אוכל לילדים, פעוטות ותינוקות", הכוללת מתכונים לתינוקות וילדים מגיל 8 חודשים בערך. כשלאייל מלאה שנה, הכנתי לו עוגת יום הולדת בצורת חתול, ומאז התחלתי להכין גם עוגות מקושטות לימי הולדת, בצורות שונות.

המתכונים בבלוג הם לרוב פשוטים להכנה, גם אם הם נראים "מיליון דולר", וממצרכים זמינים. יש מתכונים רבים שהם דיאטטיים, ואני משתדלת לבשל מזון בריא לי ולמשפחה (למרות שבמתוקים אני לפעמים חוטאת).

לפעמים אני גם כותבת חוות דעת על מסעדות ומקומות אוכל אחרים.

אני אוהבת מאוד שמשאירים לי תגובות על המתכונים, אז אתם מוזמנים. אענה בשמחה לשאלות והבהרות.

אוהבים את הבלוג שלי? אשמח אם תפיצו את הלינק לחבריכם, תקליקו על הפרסומות שנמצאות בו, ותצטרפו גם לדף של הבלוג בפייסבוק. תודה!